Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
muži
Rozpis soutěže
Muži
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Krajské školní ligy
Jiří Galba
Mateřský klub
TJ Náchod
Rok narození
1983
Typ licence
Licence B
Platnost licence
24.2.2019
Koučovaná utkání
1.liga muži
14.5. 16:00
AB128
Náchod - Olomouc
32 : 25
8.5. 17:00
AB126
Chodov - Náchod
32 : 26
1.5. 17:00
AB115
Jičín "B" - Náchod
36 : 21
23.4. 16:00
AB114
Náchod - Starý Plzenec
28 : 27
9.4. 13:00
AB104
Sokol Ostrava - Náchod
35 : 29
2.4. 16:00
AB101
Náchod - HBC Strakonice
28 : 28
20.3. 15:00
AB093
Sokol Přerov - Náchod
30 : 36
12.3. 16:00
AB088
Náchod - Dvůr Králové
25 : 15
6.3. 11:00
AB082
Bystřice p.H. - Náchod
38 : 33
27.2. 16:00
AB075
Náchod - Talent Plzeň "B"
23 : 23
12.12. 12:00
AB062
Olomouc - Náchod
27 : 31
5.12. 15:00
AB060
Náchod - Chodov
30 : 36
28.11. 16:00
AB049
Náchod - Jičín "B"
36 : 33
22.11. 15:00
AB048
Starý Plzenec - Náchod
32 : 29
14.11. 16:00
AB038
Náchod - Sokol Ostrava
35 : 31
24.10. 18:00
AB035
HBC Strakonice - Náchod
31 : 34
17.10. 16:00
AB027
Náchod - Sokol Přerov
47 : 21
10.10. 18:00
AB022
Dvůr Králové - Náchod
23 : 24
3.10. 16:00
AB016
Náchod - Bystřice p.H.
29 : 28
19.9. 16:00
AB005
Náchod - Sokol Nové Veselí
24 : 24
2.liga muži SVČ
14.5. 18:00
AD128
Náchod "B" - Jablonec
23 : 31
23.4. 18:00
AD114
Náchod "B" - Loko Louny
33 : 48
2.4. 18:00
AD101
Náchod "B" - Ml. Boleslav
27 : 29
12.3. 18:00
AD088
Náchod "B" - HK Lovosice B
32 : 35
27.2. 18:00
AD075
Náchod "B" - 1.HC Pardubice
31 : 28
5.12. 17:00
AD060
Náchod "B" - Ústí n.L.
22 : 29
28.11. 18:00
AD049
Náchod "B" - Slavia
26 : 24
14.11. 18:00
AD038
Náchod "B" - Liberec
18 : 36
17.10. 18:00
AD027
Náchod "B" - Kolín
28 : 25
3.10. 18:00
AD016
Náchod "B" - TJ Sokol Bělá
27 : 19
Další
Předchozí kola
jaro - 15. kolo - výsledky
video
online
Starý Plzenec "B" - TJ Loko Plzeň
21 : 31
video
online
Rokycany - VŠ Plzeň "B"
26 : 25
video
online
Bolevec M.A.T. - Košutka B
24 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Loko Plzeň
15
15
0
0
474 : 352
30
2
Starý Plzenec "B"
15
7
1
7
368 : 358
15
3
Bolevec M.A.T.
15
7
0
8
364 : 385
14
4
Rokycany
14
5
0
9
287 : 341
10
5
VŠ Plzeň "B"
15
4
2
9
337 : 371
10
6
Košutka B
14
4
1
9
345 : 368
9
Tabulka střelců
Roman Šmíd
TJ Lokomotiva Plzeň
114
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
95
Tomáš Friedrich
BHS Starý Plzenec "B"
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
24
Jindřich Dyk
Bolevec M.A.T.Plzeň
12
Tomáš Janoušek
TJ Košutka "B"
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Kahovec
HK Rokycany
34
Luboš Nový
TJ Lokomotiva Plzeň
32
Felix Mužík
HK Rokycany
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.