Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
muži
Rozpis soutěže
Muži
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Krajské školní ligy
Filip Barták
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
14.5. 18:00
AB131
HBC Strakonice - Bystřice p.H.
33 : 39
8.5. 16:30
AB124
Sokol Nové Veselí - Sokol Ostrava
36 : 19
19.3. 18:00
AB092
HBC Strakonice - Starý Plzenec
22 : 25
28.2. 15:00
AB076
Starý Plzenec - Bystřice p.H.
20 : 21
29.11. 17:00
AB053
Talent Plzeň "B" - Sokol Přerov
43 : 30
22.11. 15:00
AB048
Starý Plzenec - Náchod
32 : 29
3.10. 18:00
AB013
HBC Strakonice - Jičín "B"
32 : 27
2 liga muži JZČ
28.2. 17:00
AC076
VŠ Plzeň - Libčice n. Vlt.
27 : 32
2.liga muži JM
10.10. 17:00
AE021
Sokol V. Meziříčí - Napajedla
26 : 24
1.liga starší dorostenci
28.5. 16:00
AG131
HBC Strakonice 1921 - Zlín
34 : 31
19.3. 16:00
AG092
HBC Strakonice 1921 - Karviná
24 : 24
3.10. 16:00
AG013
HBC Strakonice 1921 - Jičín
29 : 27
2.liga starší dorostenci Č
23.4. 15:00
AH111
Sokol Nové Veselí B - TJ Sokol Úvaly
22 : 26
2.liga starší dorostenci M
10.10. 15:00
AI021
Sokol V. Meziříčí - Sokol Sokolnice
40 : 22
1.liga mladší dorostenci
8.5. 12:30
AJ124
Sokol Nové Veselí - HK B Most
43 : 27
2.liga mladší dorostenci Č
28.5. 14:15
AK131
HBC Strakonice - TJ Sokol Bělá p.B.
45 : 25
19.3. 14:15
AK092
HBC Strakonice - Loko Louny
36 : 26
Žákovská liga starších žaček
17.4. 15:20
AP229
Otrokovice - Písek
15 : 11
17.4. 13:30
AP227
DHC Plzeň A - Otrokovice
13 : 18
17.4. 12:35
AP226
Písek - DHK Pardubice A
23 : 22
17.4. 10:45
AP224
DHC Plzeň A - DHK Pardubice A
30 : 16
17.4. 09:50
AP223
Poruba - Písek
22 : 23
17.4. 08:00
AP221
Písek - DHC Plzeň A
11 : 18
17.1. 15:50
AP089
Otrokovice - Žirovnice
14 : 12
17.1. 13:05
AP086
Žirovnice - Slavia
17 : 17
17.1. 12:10
AP085
Otrokovice - Háje
20 : 12
17.1. 09:25
AP082
Slavia - Otrokovice
13 : 14
17.1. 08:30
AP081
Žirovnice - Kobylisy II
24 : 9
1.liga ženy
1.5. 13:00
AR116
J.Hradec - Sokol V. Meziříčí
38 : 29
23.4. 10:00
AR081
H.Brod - J.Hradec
29 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 15. kolo - výsledky
video
online
Starý Plzenec "B" - TJ Loko Plzeň
21 : 31
video
online
Rokycany - VŠ Plzeň "B"
26 : 25
video
online
Bolevec M.A.T. - Košutka B
24 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Loko Plzeň
15
15
0
0
474 : 352
30
2
Starý Plzenec "B"
15
7
1
7
368 : 358
15
3
Bolevec M.A.T.
15
7
0
8
364 : 385
14
4
Rokycany
14
5
0
9
287 : 341
10
5
VŠ Plzeň "B"
15
4
2
9
337 : 371
10
6
Košutka B
14
4
1
9
345 : 368
9
Tabulka střelců
Roman Šmíd
TJ Lokomotiva Plzeň
114
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
95
Tomáš Friedrich
BHS Starý Plzenec "B"
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
24
Jindřich Dyk
Bolevec M.A.T.Plzeň
12
Tomáš Janoušek
TJ Košutka "B"
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Kahovec
HK Rokycany
34
Luboš Nový
TJ Lokomotiva Plzeň
32
Felix Mužík
HK Rokycany
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.