Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
muži
Rozpis soutěže
Muži
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Krajské školní ligy
Jaroslav Krafka
Mateřský klub
TJ Košutka Plzeň
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
31.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
22.5. 18:15
A40 - hala1
TJ Loko Plzeň - Bolevec M.A.T.
32 : 27
14.5. 16:00
A39
Rokycany - Bolevec M.A.T.
19 : 20
14.5. 13:30
A38
Starý Plzenec "B" - Košutka B
31 : 24
16.4. 16:00
A26
Rokycany - Košutka B
19 : 17
16.4. 13:30
A27
Starý Plzenec "B" - VŠ Plzeň "B"
24 : 25
19.9. 16:00
A09
Rokycany - Bolevec M.A.T.
23 : 24
starší žáci
19.9. 13:40
B16
Talent B - Rokycany
9 : 16
19.9. 12:20
B14
Rokycany - Talent C
16 : 6
19.9. 11:00
B12
Talent C - Šťáhlavy
10 : 17
19.9. 09:40
B10
Talent B - Talent C
7 : 8
19.9. 09:00
B09
Rokycany - Šťáhlavy
4 : 10
starší žákyně
9.4. 16:30
C040
VŠ Plzeň - DHC Plzeň B
17 : 15
9.4. 15:40
C039
DHC Plzeň A - HC Plzeň
23 : 8
9.4. 13:10
C036
HC Plzeň - Tachov
17 : 14
9.4. 11:30
C034
DHC Plzeň B - HC Plzeň
19 : 10
9.4. 10:40
C033
DHC Plzeň A - Tachov
30 : 17
12.12. 16:30
C030
DHC Plzeň A - Tachov
21 : 17
12.12. 14:50
C028
HC Plzeň - DHC Plzeň A
4 : 27
12.12. 12:20
C025
DHC Plzeň A - DHC Plzeň B
27 : 17
12.12. 10:40
C023
DHC Plzeň B - HC Plzeň
17 : 6
12.12. 09:00
C021
HC Plzeň - Tachov
15 : 17
10.10. 15:15
C020
HC Plzeň - DHC Plzeň A
12 : 25
10.10. 14:25
C019
VŠ Plzeň - Tachov
16 : 20
10.10. 11:55
C016
Tachov - DHC Plzeň B
14 : 14
10.10. 10:15
C014
DHC Plzeň A - Tachov
28 : 14
10.10. 09:25
C013
VŠ Plzeň - DHC Plzeň B
18 : 18
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 15. kolo - výsledky
video
online
Starý Plzenec "B" - TJ Loko Plzeň
21 : 31
video
online
Rokycany - VŠ Plzeň "B"
26 : 25
video
online
Bolevec M.A.T. - Košutka B
24 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Loko Plzeň
15
15
0
0
474 : 352
30
2
Starý Plzenec "B"
15
7
1
7
368 : 358
15
3
Bolevec M.A.T.
15
7
0
8
364 : 385
14
4
Rokycany
14
5
0
9
287 : 341
10
5
VŠ Plzeň "B"
15
4
2
9
337 : 371
10
6
Košutka B
14
4
1
9
345 : 368
9
Tabulka střelců
Roman Šmíd
TJ Lokomotiva Plzeň
114
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
95
Tomáš Friedrich
BHS Starý Plzenec "B"
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
24
Jindřich Dyk
Bolevec M.A.T.Plzeň
12
Tomáš Janoušek
TJ Košutka "B"
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Kahovec
HK Rokycany
34
Luboš Nový
TJ Lokomotiva Plzeň
32
Felix Mužík
HK Rokycany
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.