Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
muži
Rozpis soutěže
Muži
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Krajské školní ligy
Vladimír Vaník
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
29.5. 18:00
A45
Bolevec M.A.T. - Košutka B
24 : 26
1.liga muži
30.4. 18:00
AB118
HBC Strakonice - Sokol Nové Veselí
36 : 26
24.4. 17:00
AB113
Chodov - Sokol Ostrava
34 : 30
13.3. 17:00
AB089
Starý Plzenec - Sokol Přerov
39 : 28
5.12. 18:00
AB057
HBC Strakonice - Talent Plzeň "B"
28 : 26
29.11. 17:00
AB050
Chodov - Starý Plzenec
20 : 18
10.10. 18:00
AB024
HBC Strakonice - Sokol Ostrava
33 : 14
4.10. 17:00
AB017
Chodov - Talent Plzeň "B"
39 : 26
19.9. 19:30
AB004
Starý Plzenec - Talent Plzeň "B"
27 : 25
2 liga muži JZČ
13.3. 18:30
AC089
VŠ Plzeň - Praha 4
30 : 38
27.2. 16:00
AC073
S.Vršovice - Šťáhlavy
29 : 25
21.11. 17:00
AC043
Šťáhlavy - Libčice n. Vlt.
15 : 29
15.11. 15:00
AC040
S.Vršovice - Praha 4
28 : 23
1.liga starší dorostenci
30.4. 20:00
AG118
HBC Strakonice 1921 - Sokol Nové Veselí
38 : 31
5.12. 16:00
AG057
HBC Strakonice 1921 - Talent Škoda JS Plzeň
30 : 35
10.10. 16:00
AG024
HBC Strakonice 1921 - Sokol Ostrava
37 : 23
2.liga starší dorostenci Č
29.11. 15:00
AH050
Chodov - Loko Louny
30 : 23
4.10. 15:00
AH017
Chodov - 1.HC Pardubice
24 : 35
26.9. 15:00
AH007
TJ Sokol Šťáhlavy - ELP Jablonec
38 : 15
2.liga mladší dorostenci Č
10.10. 14:15
AK024
HBC Strakonice - Liberec
40 : 30
26.9. 13:00
AK007
Sokol Šťáhlavy - S.Vršovice
31 : 20
Český pohár žen
9.12. 18:00
AN032
HC Plzeň - Slavia Praha
22 : 32
3.11. 19:15
AN028
HC Plzeň - Kobylisy
22 : 19
1.liga ženy
14.5. 15:00
AR130
Most B - Kunovice
19 : 27
7.5. 15:00
AR124
Most B - Kobylisy
23 : 33
27.2. 18:00
AR080
S.Vršovice - Most B
31 : 17
21.2. 15:00
AR076
J.Hradec - Otrokovice
30 : 26
15.11. 17:00
AR045
S.Vršovice - Kobylisy
23 : 30
24.10. 15:00
AR030
Kobylisy - Kunovice
25 : 25
2.liga ženy Z
9.4. 17:00
AS103
Slavoj Tachov - Milevsko
28 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 15. kolo - výsledky
video
online
Starý Plzenec "B" - TJ Loko Plzeň
21 : 31
video
online
Rokycany - VŠ Plzeň "B"
26 : 25
video
online
Bolevec M.A.T. - Košutka B
24 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Loko Plzeň
15
15
0
0
474 : 352
30
2
Starý Plzenec "B"
15
7
1
7
368 : 358
15
3
Bolevec M.A.T.
15
7
0
8
364 : 385
14
4
Rokycany
14
5
0
9
287 : 341
10
5
VŠ Plzeň "B"
15
4
2
9
337 : 371
10
6
Košutka B
14
4
1
9
345 : 368
9
Tabulka střelců
Roman Šmíd
TJ Lokomotiva Plzeň
114
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
95
Tomáš Friedrich
BHS Starý Plzenec "B"
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
24
Jindřich Dyk
Bolevec M.A.T.Plzeň
12
Tomáš Janoušek
TJ Košutka "B"
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Kahovec
HK Rokycany
34
Luboš Nový
TJ Lokomotiva Plzeň
32
Felix Mužík
HK Rokycany
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.