Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
muži
Rozpis soutěže
Muži
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Krajské školní ligy
Karel Macho
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.3.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
24.4. 16:00
A30
Košutka B - Bolevec M.A.T.
20 : 24
18.10. 18:00
A24
Bolevec M.A.T. - Rokycany
28 : 20
28.9. 18:00
A15
Bolevec M.A.T. - Košutka B
27 : 29
27.9. 17:00
A12 - venku
VŠ Plzeň "B" - Starý Plzenec "B"
19 : 15
6.9. 18:00
A02 venku
VŠ Plzeň "B" - Bolevec M.A.T.
23 : 18
Extraliga
21.5. 10:30
AA195
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
28 : 35
23.4. 17:00
AA158
Tatran Litovel - Kopřivnice
22 : 21
12.3. 18:00
AA122
HK FCC Město Lovosice - Cement Hranice
30 : 27
21.2. 10:30
AA106
Cement Hranice - Tatran Litovel
23 : 19
7.2. 17:00
AA091
Kopřivnice - HC Zubří
26 : 26
20.12. 10:00
AA090
HC Zubří - Dukla Praha
33 : 32
13.12. 10:30
AA081
Baník OKD Karviná - KP Brno
30 : 21
9.12. 18:00
AA065
HK FCC Město Lovosice - Dukla Praha
30 : 26
28.11. 17:00
AA072
Tatran Litovel - HBC Ronal Jičín
24 : 20
14.11. 10:25
AA056
Cement Hranice - HK FCC Město Lovosice
24 : 21
28.10. 17:00
AA054
HK FCC Město Lovosice - Baník OKD Karviná
25 : 20
24.10. 18:00
AA047
HC Zubří - HBC Ronal Jičín
31 : 30
3.10. 17:00
AA026
KP Brno - Dukla Praha
26 : 28
27.9. 10:30
AA023
Cement Hranice - KP Brno
31 : 29
13.9. 17:00
AA007
Kopřivnice - Tatran Litovel
25 : 35
13.9. 10:30
AA011
Baník OKD Karviná - HC Zubří
30 : 31
1.liga muži
1.5. 15:00
AB116
Starý Plzenec - Chodov
33 : 27
5.3. 17:00
AB081
Dvůr Králové - Starý Plzenec
24 : 21
2 liga muži JZČ
1.5. 17:00
AC116
VŠ Plzeň - Zruč n.S.
28 : 31
Český pohár mužů
25.3. 17:00
AM084
HK FCC Město Lovosice - Baník OKD Karviná
26 : 27
Český pohár žen
5.1. 17:30
AN033
Slavia Praha - Sokol Poruba
19 : 23
2.liga ženy Z
13.3. 14:00
AS091
Slavoj Tachov - Č.Budějovice
19 : 19
W.H.I.L.
15.5. 18:30
AW205
Baník Most - Slavia Praha
22 : 28
30.4. 18:00
AW189
Sokol Písek - Zora Olomouc
23 : 29
16.4. 18:00
AW172
Slavia Praha - Baník Most
29 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 15. kolo - výsledky
video
online
Starý Plzenec "B" - TJ Loko Plzeň
21 : 31
video
online
Rokycany - VŠ Plzeň "B"
26 : 25
video
online
Bolevec M.A.T. - Košutka B
24 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Loko Plzeň
15
15
0
0
474 : 352
30
2
Starý Plzenec "B"
15
7
1
7
368 : 358
15
3
Bolevec M.A.T.
15
7
0
8
364 : 385
14
4
Rokycany
14
5
0
9
287 : 341
10
5
VŠ Plzeň "B"
15
4
2
9
337 : 371
10
6
Košutka B
14
4
1
9
345 : 368
9
Tabulka střelců
Roman Šmíd
TJ Lokomotiva Plzeň
114
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
95
Tomáš Friedrich
BHS Starý Plzenec "B"
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
24
Jindřich Dyk
Bolevec M.A.T.Plzeň
12
Tomáš Janoušek
TJ Košutka "B"
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Kahovec
HK Rokycany
34
Luboš Nový
TJ Lokomotiva Plzeň
32
Felix Mužík
HK Rokycany
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.