Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
muži
Rozpis soutěže
Muži
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Krajské školní ligy
Kamil Navrátil
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
3.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
15.5. 17:30
AC132
Praha 4 - H.Brod
33 : 26
7.5. 17:00
AC123
Košutka - Třeboň
23 : 20
23.4. 18:00
AC113
Zruč n.S. - Č.Budějovice
37 : 23
2.4. 16:00
AC099
S.Vršovice - H.Brod
26 : 20
12.3. 17:00
AC090
Č.Budějovice - Třeboň
30 : 22
21.2. 17:00
AC069
Libčice n. Vlt. - Č.Budějovice
32 : 20
13.12. 17:00
AC065
Libčice n. Vlt. - Třeboň
25 : 21
6.12. 15:30
AC056
Praha 4 - Libčice n. Vlt.
24 : 24
10.10. 18:00
AC024
Třeboň - Č.Budějovice
23 : 20
19.9. 18:00
AC006
Zruč n.S. - S.Vršovice
24 : 29
2.liga muži SVČ
17.4. 12:00
AD107
HK Lovosice B - Sokol Kobylisy
39 : 32
5.3. 17:00
AD082
TJ Sokol Bělá - Náchod "B"
25 : 27
21.2. 14:30
AD071
Sokol Kobylisy - Náchod "B"
29 : 19
28.11. 17:00
AD051
Jablonec - Liberec
21 : 25
28.10. 18:30
AD007
Slavia - Jablonec
30 : 25
4.10. 14:00
AD013
Ml. Boleslav - Slavia
31 : 22
1.liga starší dorostenci
17.4. 16:00
AG107
HK Lovosice - Sokol Nové Veselí
26 : 28
2.liga starší dorostenci Č
1.5. 16:00
AH115
TJ Sokol Šťáhlavy - Náchod
33 : 26
16.4. 11:00
AH108
TJ Sokol Bělá - 1.HC Pardubice
32 : 28
12.3. 15:00
AH090
Loko Č.Budějovice - Třeboň
22 : 24
5.3. 13:00
AH082
TJ Sokol Bělá - Náchod
16 : 16
28.11. 15:00
AH051
ELP Jablonec - Loko Č.Budějovice
22 : 24
22.11. 16:00
AH043
TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Bělá
25 : 19
10.10. 16:00
AH024
Třeboň - Loko Č.Budějovice
26 : 24
1.liga mladší dorostenci
17.4. 14:00
AJ107
HK Lovosice - Sokol Nové Veselí
41 : 25
2.liga mladší dorostenci Č
1.5. 14:00
AK115
Sokol Šťáhlavy - Náchod
28 : 24
2.4. 18:00
AK099
S.Vršovice - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22 : 19
5.3. 15:00
AK082
TJ Sokol Bělá p.B. - Náchod
34 : 29
22.11. 14:00
AK043
Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Bělá p.B.
38 : 27
19.9. 16:00
AK006
TJ Sparta Kutná Hora - S.Vršovice
33 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 15. kolo - výsledky
video
online
Starý Plzenec "B" - TJ Loko Plzeň
21 : 31
video
online
Rokycany - VŠ Plzeň "B"
26 : 25
video
online
Bolevec M.A.T. - Košutka B
24 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Loko Plzeň
15
15
0
0
474 : 352
30
2
Starý Plzenec "B"
15
7
1
7
368 : 358
15
3
Bolevec M.A.T.
15
7
0
8
364 : 385
14
4
Rokycany
14
5
0
9
287 : 341
10
5
VŠ Plzeň "B"
15
4
2
9
337 : 371
10
6
Košutka B
14
4
1
9
345 : 368
9
Tabulka střelců
Roman Šmíd
TJ Lokomotiva Plzeň
114
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
95
Tomáš Friedrich
BHS Starý Plzenec "B"
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
24
Jindřich Dyk
Bolevec M.A.T.Plzeň
12
Tomáš Janoušek
TJ Košutka "B"
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Kahovec
HK Rokycany
34
Luboš Nový
TJ Lokomotiva Plzeň
32
Felix Mužík
HK Rokycany
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.