Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
muži
Rozpis soutěže
Muži
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Krajské školní ligy
Jiří Hosnedl
Mateřský klub
Sokol Písek
Rok narození
1968
Typ licence
Licence B
Platnost licence
14.8.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
14.5. 15:00
AC130
Č.Budějovice - Košutka
29 : 29
16.4. 18:00
AC105
Třeboň - Zruč n.S.
24 : 23
27.2. 18:00
AC074
Zruč n.S. - L.Vršovice
26 : 28
12.12. 15:30
AC066
H.Brod - Praha 4
24 : 30
6.12. 17:00
AC058
Č.Budějovice - L.Vršovice
27 : 20
28.11. 18:00
AC050
Zruč n.S. - VŠ Plzeň
32 : 26
21.11. 18:00
AC046
Třeboň - S.Vršovice
26 : 28
25.10. 17:00
AC036
Č.Budějovice - VŠ Plzeň
24 : 22
4.10. 17:00
AC014
Č.Budějovice - Praha 4
25 : 34
27.9. 17:00
AC010
Libčice n. Vlt. - VŠ Plzeň
35 : 28
19.9. 18:00
AC002
Třeboň - H.Brod
24 : 29
2.liga muži SVČ
30.4. 11:00
AD119
Kolín - 1.HC Pardubice
22 : 27
22.11. 15:00
AD043
Slavia - TJ Sokol Bělá
37 : 23
24.10. 11:00
AD034
Kolín - Ústí n.L.
27 : 25
2.liga muži JM
23.4. 17:00
AE109
Sokol V. Meziříčí - Ivančice
23 : 25
2.liga starší dorostenci Č
30.4. 13:00
AH119
TJ Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice
33 : 27
16.4. 16:00
AH105
Třeboň - Chodov
35 : 31
21.11. 16:00
AH046
Třeboň - ELP Jablonec
33 : 23
24.10. 13:00
AH034
TJ Sokol Úvaly - Chodov
31 : 17
19.9. 16:00
AH002
Třeboň - 1.HK Dvůr Králové
21 : 24
2.liga starší dorostenci M
23.4. 15:00
AI109
Sokol V. Meziříčí - HK Ivančice
24 : 32
2.liga mladší dorostenci Č
30.4. 15:00
AK119
TJ Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice
27 : 28
19.3. 16:30
AK094
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - TJ Sparta Kutná Hora
29 : 34
27.2. 16:00
AK074
TJ Sparta Kutná Hora - Lokomotiva Vršovice
31 : 29
28.11. 16:00
AK050
TJ Sparta Kutná Hora - Loko Louny
28 : 27
24.10. 15:00
AK034
TJ Sokol Úvaly - TJ Sparta Kutná Hora
34 : 40
Český pohár mužů
13.9. 17:00
AM039
Č.Budějovice - HBC Strakonice
18 : 28
Žákovská liga starších žaček
17.1. 16:45
AP090
Háje - Kobylisy II
25 : 18
17.1. 14:55
AP088
Slavia - Háje
17 : 10
17.1. 14:00
AP087
Kobylisy II - Otrokovice
9 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 15. kolo - výsledky
video
online
Starý Plzenec "B" - TJ Loko Plzeň
21 : 31
video
online
Rokycany - VŠ Plzeň "B"
26 : 25
video
online
Bolevec M.A.T. - Košutka B
24 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Loko Plzeň
15
15
0
0
474 : 352
30
2
Starý Plzenec "B"
15
7
1
7
368 : 358
15
3
Bolevec M.A.T.
15
7
0
8
364 : 385
14
4
Rokycany
14
5
0
9
287 : 341
10
5
VŠ Plzeň "B"
15
4
2
9
337 : 371
10
6
Košutka B
14
4
1
9
345 : 368
9
Tabulka střelců
Roman Šmíd
TJ Lokomotiva Plzeň
114
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
95
Tomáš Friedrich
BHS Starý Plzenec "B"
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
24
Jindřich Dyk
Bolevec M.A.T.Plzeň
12
Tomáš Janoušek
TJ Košutka "B"
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Kahovec
HK Rokycany
34
Luboš Nový
TJ Lokomotiva Plzeň
32
Felix Mužík
HK Rokycany
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.